top of page

TEAM

Peso%20foto_edited.jpg

PETER DRÁB

DIRECTOR & PRODUCTION MANAGER

Značku DSFX team som vytvoril už ako tínedžer s víziou vybudovať kvalitnú videoprodukciu. Od roku 2009 som na trhu pôsobil ako jednotlivec, a ako postupne rástlo spokojné množstvo klientov, tak sa postupne zväčšoval aj náš tím. Dnes môžem hrdo prehlásiť, že okrem bohatého portfólia máme za sebou aj participáciu na robustných mediálnych projektoch ako zabehnutie HN televízie (Hospodárske Noviny), či kompletný rebuilding Video departmentu pre News and Media Holding a.s.

IMG_4044_edited.jpg

MARTIN STRIŠKA

PRODUCTION MANAGER ASSISTANT

Audiovizuálny obsah je pre našich klientov v prvom rade nástroj na komunikáciu, výsledkom je zvýšenie povedomia o značke, dostať ju medzi zvažované možnosti u zákazníka a podporiť tak predaj produktu alebo služby. Starám sa o to, aby všetky procesy bežali hladko, každý rozumel svojej úlohe a dohliadam na to, aby sme plnili požiadavky a deadliny.

KAJA foto_2.jpg

KARIN JANÁČOVÁ

CONTENT CREATOR & PROJECT MANAGER

Pre značky, produkty a služby tvorím prepojené komunikačné plány v slovenčine aj v angličtine už niekoľko rokov. Na prvé miesto kladiem kvalitu a konzistenciu obsahu. V reklamných agentúrach som nadobudla veľa skúseností s klientami a rôznorodými zadaniami. Dnes vďaka tomu pomáham s rôznymi aspektmi marketingových projektov.

Erik.jpg

ERIK BABÓŠ

CAMERA & VIDEO EDITOR

Tvorbe videí sa profesionálne venujem už od roku 2016. Ani jeden deň nie je rovnaký a prináša nové výzvy, ktoré vyžadujú flexibilný, kreatívny prístup a nový uhoľ pohľadu. Práca v tíme ma rozvíja a baví, a aby som sa vo svojom remesle neustále zlepšoval, pravidelne sa zúčastňujem kurzov zameraných na filmovú tvorbu.

Fifty%20foto_edited.jpg

MARTIN ANCSIN

CAMERA, DRON & VIDEO EDITOR

Rok 2014 bol rok, kedy som svoju kameramanskú pozornosť naplno zameral na videoprodukciu. Moje zručnosti sa časom rozšírili o narábanie s dronom, s ktorým zastrešujem licencované natáčania. Nevyhýbam sa ani strižni a postprodukčným prácam od strihu až po motion design.

foto_stvorec.jpg

SIMONA REMEŇOVÁ

CONCEPT ARTIST & GRAPHIC DESIGNER

Dopracovať sa k elegantnej jednoduchosti môže byť komplikovaný proces. Práve to ma na práci kreatívca baví. Vymýšľať a tvoriť rôzne dizajny od kresby cez storyboardy až po ilustrácie a vektorovú grafiku.

bottom of page