top of page

VYBERTE SI KONKRÉTNE SLUŽBY

KREATÍVA

NÁMET, SCENÁR, COPYWRITING

Uvedomujeme si, že pre našich klientov je video obsah spôsob komunikácie. Či už ide o zvýšenie povedomia o značke, alebo komunikovanie produktu, či služby. Vo video produkcii DSFX TEAM najskôr zanalyzujeme vaše potreby a cieľovku. Následne kreatívne uchopíme projekt tak, aby sme vašu message pretavili do kreatívneho výstupu ktorý zasiahne srdcia divákov.

PRE - PRODUKCIA

STORY BOARDING, OBHLIADKY LOKÁCIE, PLÁNOVANIE VÝROBY

Pred tým ako začne proces samotnej výroby audiovizuálneho obsahu, či už ide o animáciu, video reklamu alebo fotografiu, je najdôležitejšie si zadefinovať potrebný výsledok. Storyboard, obhliadky lokácie a samotné plánovanie výroby je preto dôležitý checkpoint, ktorý zabezpečí konzistenciu projektu a zároveň udrží klienta s produkciou na jednej vlne.

FOTOGRAFIA

PRODUKT, PORTRÉT, LIFESTYLE, FOTOREPORT

Neodmysliteľnou súčaťou audiovizuálnych služieb je fotografia. Aj túto službu vám radi dodáme, či už potrebujete produktové fotografie, promo fotografie pre offline/online marketing, alebo chcete zachytiť event či inú príležitosť. Produktové fotografie často využívame aj v animovaných videách ako sú napr. TV spoty.

PRODUKCIA

REALIZÁCIA PROJEKTU, VÝROBA VIDEA & ANIMÁCIE, VÝROBA ZVUKOVEJ STOPY

Samotná realizácia výroby video reklamy je kľúčová. Na Váš projekt dedikujeme tím skúsených odborníkov a remeselníkov, ktorý ručia za najlepší výsledok. Kulisy, svietenie, kvalitný režisér a kameraman, či motion dizajnér sú srdcom každého projektu ktorý realizujeme.

POST - PRODUKCIA

STRIH, COLOR GRADING, ANIMÁCIA, VIZUÁLNE EFEKTY

Posledná fáza pred distribúciou video obsahu je postprodukcia. Video pre Vás zostriháme, upravíme farby a v prípade potreby Vám dodáme animáciu alebo vizuálne efekty na mieru. Ku každému výstupu sa snažíme dať niečo navyše, čo sa odráža na našich spokojních klientoch.

bottom of page