top of page

ČO PONÚKAME?

ZACIELENIE KOMUNIKÁCIE

Kto je váš zákazník? Čo potrebujete povedať?

Nenecháme vás tápať po povrchu. Komunikácia funguje dobre iba vtedy, ak naozaj vieme ku komu, prečo a čo komunikujeme. Aby mohlo byť video a audiovizuálny obsah efektívny nástroj ako osloviť svojich zákazníkov, fanúšikov, či širokú verejnosť, vždy sa snažíme čo najlepšie navnímať vaše potreby a komunikačný benefit, emóciu, ktorú chcete vytvoriť.

KREATÍVNE SPRACOVANIE

Potrebujete sa odlíšiť na trhu?

Po prvom kroku, kde identifikujeme a nastavíme komunikačné ciele vytvoríme kreatívny prístup, s ktorým vás odlíšime na trhu od konkurencie, či už ide o jednorázové video alebo kompletnú marketingovú kampaň.

OBSAHOVÁ RÔZNORODOSŤ

Chceli by ste sa prezentovať pestro?

S nami prekročíte svoje komunikačné hranice a objavíte za nimi širokú škálu možností, či už je to prepojený obsahový plán pre rôzne komunikačné kanály, zábery z licencovaných dronov, vytváranie story boardov alebo pomoc so svietením či nahrávaním.

KVALITNÉ VÝSTUPY

Komunikujete viacerými kanálmi?

Máte rozvinutú distribučnú sieť a každá z nich vyžaduje iné formáty? Úprava audiovizuálneho obsahu podľa požiadaviek je pre nás každodenná prax. Pomôžeme vám nielen s optimalizáciou výstupu, ale aj s plánovaním toho, ako sa budú tieto formáty líšiť tak, aby ste maximalizovali komunikačný potenciál.

bottom of page